Кандидатура за Helper в Minigames!

Discussion in 'Архив' started by KrisBG7, Dec 26, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. KrisBG7

KrisBG7 Member

1.What is you name-Кристиян Ковачев

2.How are you- на 13 години съм

3.Where are you from-Самоков

4.Why do you want to be a part of the staff-защото обичам да помагам на хората и ми харесва самото развитие на сървъра.Искам да стана част от екипа защото имам необходимите знания и отговорност.

5.What would you help with,if you were chosen to be a Helper-Ще помагам на играчите с каквото е необходимо.Ще следя чата и ако има нарушители ще ги наказвам.Ако има нарушители ще ги наказвам по правилата.Ще се радвам да съм част от екипа за да помагам на хората.

6.Do you have a Youtube/Twitch-Да имам Youtube канал който използвам,но нямам Twitch канал.

7.What would you do,if there was a hacker that spams and swears in the chat and you were the only staff member in the server- Ако е хак първо ще го накарам да сподели екран в Skype или в Discord или ще го проверя с програма дали е хакер,ако се окаже че е хакер ще го накажа(ако имам бан права).Ако спами ще го мютна за определено време,също ако обижда хората или по някакъв нарушава правилата ще съм принуден да го накажа(Ако имам правата).

8.Describe yourself with some words-Обичам да играя игри и имам много свободно време.Свободното си време главно си го прекарвам в сървъра.Обичам спорта и видеоигрите.

9.What would you say for yourself that makes you look better than the other members appylying-Аз не мисля че съм нещо повече от останалите.Бил съм в друг staff-запознат съм с задълженията и отговорностите.

10.How many hours will you spend on the server if you are approved-През делниците ще прекарвам около 2-3 часа ,през уикендите по 4-5.

11.Your nickname-
    KrisBG7

2. Mini_Wan

Server Mod

Първо:Не си спазил правилата за пускане на кандидатура.
    И ето тук може да видиш снимка от историята си.

http://prntscr.com/lzwc9t
    Мисля че нямаш място в екипа на сървъра.ОТ МЕН ИМАШ НЕ!

3. Aims

Server Helper

За последните 14 дни имаш 4 мюта което нарушава правилата за пускане на кандидатура.
    Имаш Не от мен!

4. ZeáL

Developer

Отхвърлен

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page